KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15029119

nr 1502 9119

Rolf Mellström

(1896-1953), Sverige

Oljemålning, "Ejdrar i storm". Signerad. Olja på pannå, 27x35 cm, yttermått inklusive ram: 45x53 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 november 2022
kl 20:26:42

11/11 17:16:09 1      Vinnande bud

Rolf Mellström

Läs mer om Rolf Mellström